Pages

26 June 2012

WHO WORE IT BETTER - 9

A particular Peter Pilotto Dress from Spring 2012 is getting very popular. With the dearest Anna Del Russo stamping her approval on to it, I bet fashionistas around the globe will be rushing to get their hands on to the exact one.

Özel bir Peter Pilotto elbise bu aralar bayğı populer olmaya başladı. En son ikon Anna Del Russo'da giyince eminimki dünyadaki bir çok modasever bu elbiseyi ellerine geçirmek için harekete geçmiştir bile.

It had first been worn by Hollywood star Miranda Kerr. Then a Turkish socialite, dear Aylin Tahincioglu wore the dress in exact print. With Anna Del Russo stepping out in the same dress at Milan Fashion Week this dress is sure to get more column inches from around the globe.

İlk Hollywood yıldızı Miranda Kerr, sonra sosyetemizin güzel hanımlarından Aylin Tahincioğlu ve en sonda moda ikonu Anna Del Russo Milan Moda haftasında bu elbise ile görüntülendi. Şimdiden dünya çapında bir çok moda köşesinde konu olmuştur bile.


I do like Anna Del Russo in this dress as she is bang on trend by accessorising it with Metallic Shades and clutch. I had reported on the trend that is big, in my previous post titled Metallic Love.

Favorim Anna Del Russo. Sebebi kullandığı Metal aksesuarlardan dolayı. Bir önceki Metallic Love adlı postumda bahisetmiştim.

8 comments:

 1. Aslında ben Aylin T.da da beğendim. Keşke o da saçlarını düz fönletip bıraksaymış belki daha iyi olurmuş.

  Bir de papişlerimi sormuşsun canım. 3 yıl önce İstanbuldan almıştım. Annemlerin oturduğu semtteki bir ayakkabı mağazasından. Dolgu topuklar kendileri ve çok da rahatlar ve çok hayat kurtarıcı papişler. Semtlerdeki ayakkabıcılara bak canım geldiğinde sen de.

  ReplyDelete
 2. Awesome blog! would you mind following each other via bloglovin? :) xx

  /Malin @ http://fashionfied.tk

  ReplyDelete
 3. Bence de ADR cok iyi tasimis, gozluklerle super uydurmus : ) Elbise tek basina da harika, renklere bayildim : )

  ReplyDelete
 4. Anna Dello Russo'nun gardropuna sahip olmak isterdiiim

  http://pinkyfashionbeauty.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. the amazing way to express yourself!

  ReplyDelete
 6. 3u de guzel tasimis bence

  http://stylishtimes.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Zelish cim, bak ne gordum bugun, sen bu durumu coktan farkettin ama : )

  http://www.annadellorusso.com/2012/07/mmfw-day-2-peter-pilotto.html

  ReplyDelete
 8. adr super tasımıs ama ben gıymezdım sanırm :)))

  ReplyDelete

Thank You For Your Comments